گروه وب سایت سازی پایا

tel:09362027840

  
  
  

ورود به سایت

WhatsApp

طراحی سایت داینامیک

وب سایت داینامیک

 

تخصص گروه ما طراحی و پیاده سازی وب سایت های خصوصی و داینامیک است

 

تفاوت سایت استاتیک  با داینامیک در چیست :

 سایت های استاتیک یا همان ایستا، به وب سایتهایی گفته میشود که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها نیست . این چنین وب سایتهایی معمولا فقط جهت معرفی کاربرد دارند.  به روز رسانی محتوای اینگونه وب سایتها  به ندرت صورت میگیرد. و نیازی به ارائه خدمات مدام در این سایتها ضرورت ندارد . به همین علت هزینه های طراحی وب سایت  و همچنین نگهداری و به روزآوری اینگونه سایتها خیلی کمتر میباشد ومدیریت  این وب سایت ها بعهده طراحان قرار میگیرد. و یا  اگر خدماتی در این وب سایت ها صورت گیرد با توافق  و قرار داد و باهزینه از پیش تعیین شده انجام میشود.این سایتها مختص شرکتها وارگانهای کوچک میباشد.
اما در وب سایتهای داینامیک کاملا با برنامه های خاص مدیریت شده و مدام در حال تغییر و تحول  و بروز رسانی میشود و محصولات یا اطلاعات دائما تازه سازی شده  و طراحی و ساخت اینگونه سایتها نیز بسیار بالا و نسبت به نوع طراحی تعیین میگردد .

 

 شرکتی که دارای کالا و خدمات خاصی است، چه نوع وب سایتی برای آن مناسب است، استاتیک یا داینامیک؟

 
اگر صرفا به هدف  داشتن وب سایت برای این شرکتها، تنها معرفی یک نوع  کالا و خدمات خاص است، طراحی سایت به روش استاتیک نیاز آن شرکت را برآورده می سازد، اما اگر محصولات یا هر گونه اطلاعاتی در وب سایت  مدام میبایستی تغییر کند  ویا  امکان ارسال مطالب  و تصاویر  یا  فرمهای خاصی برای بازدید کنندگان سایت ضرورت دارد ،مسلما طراحی وب سایت از نوع داینامیک نیاز شما را برآورده می سازد.

 

انواع طراحی وب سایتهای ما :

طراحی وب سایت داینامیک ، طراحی و ساخت وب سایت عمومی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت تجاری ، طراحی سایت اداری ، طراحی سایت صنعتی ، طراحی سایت ورزشی ، طراحی سایتهای عمومی ، طراحی سایت آموزشگاهی ، طراحی سایت مدارس ، طراحی سایت هواپیمایی ، طراحی سایت ورزشی ، وب سایت خبری و انواع وب سایتها دیگر

 

 

 

نمونه کار های ما

یک پکیج را انتخاب سپس سفارش خود را ثبت نمائید

وب سایت شرکتی روغن موتور باتیس

این نوع وب سایت یک سایت شرکتی تبلیغاتی است و فعالیت آن، فروش روغن موتور خودرو میباشد. هزینه این سایت 175 هزار تومان طراحی گردیده است

وب سایت تبلیغاتی فروش پوشاک

فروشنده عمده پوشاک یک سایت تبلیغاتی و موفق که این طراحی نیز با قیمت 850 هزار تومان طراحی و ساخته شده است.

نمونه وب سایت دکوراسیون داخلی

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی مجری انواع دیوار پوش،سقف کاذب،پارکت، لمینت این نوع طراحی با قیمت 850 هزار تومان طراحی و ساخته شده است.

نمونه وب سایت فروشگاهی

یکی از بهترین نمونه کارهای وب سایت فروشگاهی ما پخش سراسری نوید میباشد که در زمینه هود و سینک و انواع گاز فعالیت دارد